Sain tämän hienon kuvan ihan yllättäen tosi-ihanalta blogiystävältäni Hallattarelta, joka on myös innokas Italian ystävä. Olen ihan liikuttunut. Ja tuo kuvahan on tosi kaunis. Kiitos, Kiitos, Kiitos, IHANA BLOGIYSTÄVÄ! Ja toivotan KAIKKEA HYVÄÄ ELÄMÄSSÄ Hallattarelle ja hänen läheisilleen. Minä puolestani haluan antaa tämän tunnustuksen bloggaajille, jotka ovat seuraavat:
KIITOKSET teille kaikille blogiystävyydestä! (RVC)
PS. Helanes, tuon linkitykseni blogiisi ei oikein onnistunut, se ei vienyt suoraan blogiisi? Mystistä!
Oi, ole hyvä ja kiitos siulle miun puolestani
kaikesta. =)
*halaus*
PS; Ja kaunista äitienpäivää siulle. =)
Kiitos kaunis!
Suuret kiitokset!
Paljon kiitoksia!
Kiitos, Hallatar. Haleja myös Sinulle ja kaunista äitien päivää! Minun jälkikasvuni ovat valitettavasti kaukana: Saksassa ja Suomessa. Kenties puhelimessa sentään kuulemme. (Se siitä seurasi, kun muutin Italiaan.) Arki Juhlapäivinä se kaipaus on kovimmillaan. Mutta jos olisin jäänyt Suomeen, olisi toinen tyttäristäni varmaan kuitenkin Saksassa, ja toinen saattaisi olla Afrikassakin puolisonsa kanssa.
Kiitokset, ihanaa.
Kiitän huomniosta. Otan sen talteen ja katson kokonaisuutta johon näitä laitan. Blogin syrjä kasva pituutta kuin lehmän häntä. Alaspäin.
Hyvää alkavaa kesää.
Haa! Kiitoksia Ritviecav!
Ihmettelinkin miksi sivuiltasi on yhtäkkiä rynnätty sankoin joukoin omille sivuilleni.
Olen vähän huono noiden palkintojen suhteen kyllä. Kiitän kauniisti ja kumarran. Jossain välissä tuo jonnekin sivupalkkiin eksyy.